VÁŠ KOŠÍK

Řekli o nás

Naprostá spokojenost, profesionální přístup, vstřícnost, zkušenost, ochota! Určitě vřele doporučuji!!!

Jaroslav Pomazal

20. 4. 2024

Profi přístup majitele a perfektní ochota, kdo neví kam pro hudební potřeby, zastavte se tady

Dominik Dolejš

5. 12. 2023

Příjemné prostředí, odborný servis - péče o zákazníky, široký sortiment

Luboš Zíta

13. 11. 2023

Pratelsky, lidsky pristup, majitel/prodavac profesional na svem miste - ochotny muzikant, ktery vi, co prodava, dokaze poradit, predvest, vysvetlit.

Martin Pistulka

14. 7. 2023

Ochotný personál, hezké prostředí obchodu, možnost si nástroje vyzkoušet...

Jana Pavlikova

1. 6. 2023

Krásný obchod s hudebními nástroji,dcerka si zde vybrala pěknou kytaru,super jednání s prodávajícím...určitě zde nekupujeme naposled

Michaela Ritková

19. 1. 2023

Příjemná obsluha, rychlá domluva a nízké ceny. Doporučuji všema deseti!

Vojtěch Čechmánek

13. 10. 2022

Personál prodejny na svém místě, prodejna má co nabídnout, příjemné prostředí, spokojenost.

Soňa

24. 8. 2022

Před pár dny jsem u pana Stoliny kupoval 12cti strunnou kytaru. Jeho ochota a přístup k zákazníkovi prostě paráda. Můžu jen doporučit.

Mirek Němec

19. 7. 2021

Ochota, pomoc s výběrem, příjemné vystupování, spolehlivost. Zkrátka jinam pro hudební nástroj nejdu..

Veronika Musilová

25. 1. 2021

Dnes jsme zavítali do obchodu Viva Musica a rádi se vrátíme opět nakoupit. Skvělý přístup k zákazníkovi, ať už přijde pro maličkost nebo něco většího. Pán který zde je, rozumí potřebám zákazníka a dokáže velice odborně poradit a pomoci s výběrem. Za mě tento obchod vřele doporučuji

Alena Vránková

5. 8. 2020

Velice ochotný a příjemný personál i prostředí. Vřele doporučuji : )

Standa Pomkla

29. 1. 2020

Velmi doporučuji. Koupili jsme zde kytaru pro syna, který je levák a ani to nebyl pro pana majitele problém. Poradil, objednal a velmi profesionálně komunikoval. Víc takových lidí : )

Petra Homolková

14. 12. 2019

Jsem moc spokojený s nákupem kytary - pan prodavač mi otevřeně poradil, že i levnější varianta hraje dost dobře a nevnucoval mi dražší modely. Dále mě překvapilo, že některé modely mají i levnější, než nejlevnější eshop na heurece (a to je pro kamenný obchod opravdu rarita).

Franta

6. 2. 2019

Fajnový obchod s hudebními nástroji s velice ochotnou a profesionální obsluhou.

Milan

4. 1. 2019

Super místo perfektní poradenství a pomoc s výběrem nástroje plus dobrá pomoc v dalších návštěvách

Tomáš

7. 11. 2018

Prodejce se snaží vybrat tu nejvhodnější variantu hudebního nástroje či jiné muzikantské komodity, vzhledem k potřebám a možnostem zákazníka.

David

27. 9. 2018

Naprosto perfektní přístup pana Stoliny, ohromil mne svou ochotou a pečlivostí, s jakou nám radil s koupí digitálního pianina. Trpělivě odpovídal precizně na e-maily, na telefonáty. atd. Opravdu vřele doporučuji tento obchod i jeho zboží. Pokud bude ještě nějaká možnost, určitě znovu využiji jejich služeb. Navíc zboží bleskově zasláno, bezvadně zabaleno a dodáno v pořádku.

Peti

28. 5. 2018

Naše loutkové divadlo zakoupilo v kamenném obchodě ozvučení. Skvělý přístup, milá a ochotná obsluha, jsme velmi spokojeni s přístupem, vysvětlením k ozvučení. Pan Stolina nám maximálně vyšel vstříc - můžeme jen a jen dále doporučit všem.

Dagmar

8. 12. 2014

Tento obchod vřele doporučuji. Děkuji za rychlé vyřízení objednávky a velmi milý a vstřícný přístup při řešení problemu, který vznikl kvůli neschopnosti České pošty. Ještě jednou děkuji a ještě jednou doporučuji

Klára

28. 11. 2014

Tento e-shop mohu každému vřele doporučit, jeho zaměstanci jsou velmi příjemní a ochotní - v mém případě byli dokonce ochotni objednat zboží, které v sortimentu normálně nemají. Co bylo ale navíc opravdu velmi příjemné: Když jsem si zásilku nestihl na České poště vyzvednout ve stanovené týdenní lhůtě (počítal jsem se čtrnáctidenní), poslali mi zboží znovu na své vlastní náklady.

Jakub

20. 11. 2014

Zdravím všechny, skvělý obchod s bezvadnými službami, profesionální rady a milý přístup. Už nejezdím nikam jinam a jsem spokojená - kvalitní zboží za super ceny. Jana

Jana

3. 5. 2013

Dobrý den, tento obchod mohu doporučit po všech stránkách. Kvalitní kontak a obsluha. Profesionální znalosti, maximální ochota. Prostě 1*. PhDr. Jan Kovář

Jan

1. 3. 2013