VÁŠ KOŠÍK

Napsali o nás

Super obchod

Marian

28. 5. 2019

Parádní výběr a skvělí zaměstnanci.

Jonny

18. 4. 2019

Jsem moc spokojený s nákupem kytary - pan prodavač mi otevřeně poradil, že i levnější varianta hraje dost dobře a nevnucoval mi dražší modely. Dále mě překvapilo, že některé modely mají i levnější, než nejlevnější eshop na heurece (a to je pro kamenný obchod opravdu rarita).

Franta

6. 2. 2019

Fajnový obchod s hudebními nástroji s velice ochotnou a profesionální obsluhou.

Milan

4. 1. 2019

Naprosto perfektni

Jefffova

25. 11. 2018

Super místo perfektní poradenství a pomoc s výběrem nástroje plus dobrá pomoc v dalších návštěvách

Tomáš

7. 11. 2018

Skvělý obchod s profesionálním přístupem. Doporučuji.

Matěj

1. 10. 2018

Prodejce se snaží vybrat tu nejvhodnější variantu hudebního nástroje či jiné muzikantské komodity, vzhledem k potřebám a možnostem zákazníka.

David

27. 9. 2018

Naprosto perfektní přístup pana Stoliny, ohromil mne svou ochotou a pečlivostí, s jakou nám radil s koupí digitálního pianina. Trpělivě odpovídal precizně na e-maily, na telefonáty. atd. Opravdu vřele doporučuji tento obchod i jeho zboží. Pokud bude ještě nějaká možnost, určitě znovu využiji jejich služeb. Navíc zboží bleskově zasláno, bezvadně zabaleno a dodáno v pořádku.

Peti

28. 5. 2018

Výborná prodejna, velmi ochotný prodejce a pěkné popovídání....

Řehoř

22. 3. 2017

Naše loutkové divadlo zakoupilo v kamenném obchodě ozvučení. Skvělý přístup, milá a ochotná obsluha, jsme velmi spokojeni s přístupem, vysvětlením k ozvučení. Pan Stolina nám maximálně vyšel vstříc - můžeme jen a jen dále doporučit všem.

Dagmar

8. 12. 2014

Tento obchod vřele doporučuji. Děkuji za rychlé vyřízení objednávky a velmi milý a vstřícný přístup při řešení problemu, který vznikl kvůli neschopnosti České pošty. Ještě jednou děkuji a ještě jednou doporučuji

Klára

28. 11. 2014

Tento e-shop mohu každému vřele doporučit, jeho zaměstanci jsou velmi příjemní a ochotní - v mém případě byli dokonce ochotni objednat zboží, které v sortimentu normálně nemají. Co bylo ale navíc opravdu velmi příjemné: Když jsem si zásilku nestihl na České poště vyzvednout ve stanovené týdenní lhůtě (počítal jsem se čtrnáctidenní), poslali mi zboží znovu na své vlastní náklady.

Jakub

20. 11. 2014

Zdravím všechny, skvělý obchod s bezvadnými službami, profesionální rady a milý přístup. Už nejezdím nikam jinam a jsem spokojená - kvalitní zboží za super ceny. Jana

Jana

3. 5. 2013

Dobrý den, tento obchod mohu doporučit po všech stránkách. Kvalitní kontak a obsluha. Profesionální znalosti, maximální ochota. Prostě 1*. PhDr. Jan Kovář

Jan

1. 3. 2013