Nacházíte se zde: Komba a aparatury
Eden WTX500 baskytarový zesilovač

Eden WTX500 baskytarový zesilovač

Kód: WTX500
Žádné hodnocení
Poslední kusy skladem
Dodání do 3 dnů
Běžná cena: 22 000 Kč 14 000 Kč

Špičkový americký aparát ze série World Tour X-Class. Tyto zesilovače jsou stavěny tak, aby zvládly každodenní práci při koncertě a své kvality si udržely i při té největší zátěži – je dokonce znám případ, že jeden zesilovač přežil požár ve zkušebně! Tato hlava váží pouhých 2,6 kg a měří 20 x 6 x 23 centimetrů, a přesto nabízí výkon až 500 W a neuvěřitelný zvuk. Konstrukce: kovové šasi; výkon: 500 W; impedance: 4 Ohmů; ovládání: Gain, Enhance, 3-pásmový EQ, Master Volume; zabudovaný kompresor (vypínatelný); možnost zesílení o 12 dB; efektová smyčka; výstupy: 2x 6,3 mm jack, 1x speakon; výstup pro ladičku; výstup pro sluchátka; stereo externí vstup; linkový XLR výstup (přepínatelný Pre/Post-EQ, ovládání hlasitosti); Mute; vstup pro footswitch.

EdenSpolečnost Eden byla založena Davidem Edenem již roku 1976 a hned od počátku se zaměřila na jedinou věc - výrobu basových aparátů té nejvyšší kategorie. Zpočátku šlo jen o zakázkovou výrobu, ale brzy v rámci Eden Electronics začala i výroba sériová. Dnes je Eden Electronics divizí společnosti Marshall.

Vzhledem k tomu, že od začátku přišla tato společnost s filozofií, že každá součást jejich výrobků musí být zcela prvotřídní a nesmí zde docházet k žádným kompromisům, rozhodl se David Eden neponechat nic náhodě. Všechny důležité součásti výrobků Eden jsou vyrobeny ručně přímo v dílnách firmy Eden a několikrát pečlivě zkoušeny, aby splnily ty nejpřísnější požadavky. Každý zesilovač, kabinet či reproduktor je nejdříve prověřen počítačovou simulací a poté i ušima zkušených odborníků. Velká pozornost je věnována i těm nejmenším detailům. Díky tomu patří aparáty Eden mezi ty nejkvalitnější na trhu.

V současnosti pod Eden spadá i značka Nemesis by Eden, která nabízí neméně kvalitní modely, avšak celková koncepce je postavena tak, aby si tyto výrobky našly cestu k hudebníkům, kteří nemohou do své výbavy investovat více peněz. Avšak nenechte se zmást - David Eden by své jméno s těmito aparáty nespojil, kdyby nebyly skutečně kvalitní.

Zde několik jmen baskytaristů, kteří svůj hudební projev spojili s aparáty Eden: Alex Katunich (Incubus), Aston Barrett (Bob Marley, The Wailers), Benny Rietveld (Santana), Daryl Stuermer (Genesis), Dave Meros (Spock's Beard), David Taylor (Bryan Adams), Jeff Andrews (Mike Stern Trio), Magnus Rosen (Hammerfall), Mike Rutherford (Genesis), Mike Watt (Iggy Pop and The Stooges), Paul Thomas (Good Charlotte), Pawel Maciwoda (Scorpions), Traa (POD), Uriah Duffy (Whitesnake).

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil. Buďte první!

Chcete-li přidat hodnocení, přihlašte se