Nacházíte se zde: Kamenná prodejna

Kamenná prodejna

Nabízíme kompletní sortiment hudebních nástrojů a hudebnin včetně veškerého nástrojového příslušenství, aparatur, ozvučovací a nahrávací techniky.

Soustředíme se především na produkty renomovaných značek, neboť dobře víme, že jen kvalita umožňuje volný průchod hudebních myšlenek muzikanta a zároveň přispívá k dalšímu rozvoji jeho schopností. V opačném případě nekvalitní nástroj přináší víc trápení než radosti ze hry.

Produkty značek, které u nás nenajdete, vám rádi zajistíme na objednávku! Přání zákazníka má pro nás větší cenu než dopravné, které si účtují přepravní firmy, a proto nečekáme, až budeme mít pro jednoho dodavatele více objednávek, a objednané zboží vám poskytneme v nejkratší možné době!

Naším krédem je: Nekupujte nevyzkoušené, a proto je prodejna dispozičně vyřešena tak, aby v ní zákazník měl dostatek prostoru a času vybrané zboží důkladně otestovat.

Vyznáváme osobní přístup k zákazníkovi a jsme vždy připraveni pomoci vám při výběru optimálního nástroje. Po telefonické domluvě vám rádi otevřeme i mimo provozní dobu obchodu.

Otevírací doba: pondělí - pátek 9.00 - 12.00 / 13.00 - 17.00, sobota 9.00 - 11.00
Po telefonické domluvě kdykoli.